Sztuczne czysty kolor Home Depot kwarcu blaty

Sztuczne czysty kolor Home Depot kwarcu blaty
Czatuj teraz
Szczegóły produktu

Lianyuxing kamień jest jednym z najlepszych Chiny sztuczne czystego koloru macierzystej wagonowni kwarcu blaty producentów i dostawców, zapraszamy do Sprawdź cenę luzem sztuczne czystego koloru macierzystej wagonowni kwarcu blaty z nami i dostać darmowe próbki od nas, lub Najlepsza cena hurtowa i wysokiej jakości mody i gorący sprzedaż i sztuczne czystego koloru macierzystej wagonowni kwarcu blaty wytwórca od nas.

Sztuczne czysty kolor Home Depot kwarcu blaty

Kwarc jest drugim najbardziej obfite mineralnych w skorupie kontynentalnej, po skalenia. Składa się z ramy ciągłe SiO4

Krzem – tlen czworościennych, z każdym tlenu jest dzielona pomiędzy dwóch czworościennych, dając ogólny wzór SiO2.

Kwarc-jednym z najtwardszych minerałów natury - i przez rewolucyjną technologię, stworzyliśmy to nowoczesny, naturalny i zielonej powierzchni materiału. Sztuczne kwarcu kamień gładkiego, odporne na zabrudzenia i jest praktycznie bezobsługowy. Jest to wybór idealny, najbardziej praktyczne dla komercyjnych i mieszkalnych wn'trz.

Sztuczne kwarcu kamienia:

Sztuczne kwarcu jest syntetyzowana z wysokiej czystości kwas umyć 93% kwarc, 7% materiałów polimerowych i niewielką ilość nieorganiczne pigmentu pod warunkiem próżni i za pośrednictwem technologii heterogenicznych materiałów agregacja.

Również znany jako inżynierii kamienia, sztucznego marmuru jest mieszanką marblepowder, żywicy i pigmentu oddanych za pomocą próżni oscylacji tworząc blok. Płyty produkowane są następnie przez cięcie, szlifowanie i polerowanie. Somefactories opracowali specjalny, niskiej lepkości, wysokiej wytrzymałości żywica poliestrowa do poprawy twardości, wytrzymałości i połysk i do zmniejszenia waterabsorption.


Nasze zalety

(1) kolor i wzór jednolitego, unikać kolor cieniowania.

(2) twardość i stałe, ale lżejsze niż kamień naturalny.

(3) wysoki podstaw, odporność na kwas, bez promieniowania, anty zanieczyszczenie, łatwe do czyszczenia.

(4) wody niskiej chłonności

(5) trwałe i nie trzeszczy żyły

(6) podobny do naturalnego marmuru.

Zapytanie