LYX kamień został zbudowany w 2005 roku, położony w Xiamen, Chiny. Jesteśmy profesjonalnym producentem kwarcu blaty płyty i płytki dla projektów mieszkaniowych i komercyjnych. Nasz zakład zajmuje powierzchnię ponad 21,520 M2 i posiada w pełni zautomatyzowane linie produkcyjne, roczna produkcja płyt kwarc dotrzeć do 100, 000M 2.

LYX kwarcowe linia po bardzo ścisłe jakości wymagający system do produkcji wysokiej jakości blaty, płyty i płytki, które spełniają wszystkie techniczne. Dzięki nasz działa zespół doświadczonych i wysoko zmotywowanych zapewniamy szeroką skalę modnych kolorach oraz różnej grubości od 12 do 30 mm do klienta.

W ciągu ostatnich lat nasze produkty kwarcowy zostały głównie wywozu do USA, Kanady, Australii i Europie, możemy nie tylko dostarczają własne kwarc, ale również produkcji dostosowanych kolorów na żądania klientów. Klientów na całym świecie są szczerze Zapraszamy do kontaktu z nami, będziemy nie tylko dostarczają odpowiednich materiałów na dobrej jakości z konkurencyjną ceną, ale również zapewnić Państwu miła obsługa za pośrednictwem szybkiego reagowania z konstruktywnych rozwiązań.

Popadajmy współpracują ze sobą, stworzyć świetlanej przyszłości.